|
|||||
הילה ילדת חמד שלנו. נולדה לטרי ולישעיהו אייזנר ביום שניים ביוני 1972 וגדלה בביתנו שובל. בגיל שתים-עשרה חלתה במחלה נוראית חשוכת מרפא, כשכולנו מלאי תקווה לנס שיתחולל ושימצא מרפא למחלתה. אך לדאבת לִבנו נפטרה הילה ממחלתה כעבור שנתיים, ביום ראשון, שישה-עשר ביוני 1986 כשהיא בת ארבע-עשרה בלבד. נזכור אותך כולנו הילה שלנו. ![]() . מלכה אורבך - הספד בלוויה: ![]() ![]() . דפנה איתן - הספד בלוויה: ![]() ![]() . ![]() . ![]() . במלאת שנה למותה: ![]() . מהדודים אלי וצפי: ![]() ![]() ![]() . ![]() . מהדודים אלי וצפי לשלושים שנה: ![]() . בני שלהבת-שח"ל לשלושים שנה: ![]() |
![]() |
הוסף |
|
|
|
|
|
אייזנר הילה | |